Sme VONSCH spol s r.o., slovenská firma s viac ako 30-ročnou tradíciou, ponúkajúca špičkové riešenia v oblasti priemyselnej a výkonovej elektroniky. Sme fanúšikmi progresívnych technológií. Špecializujeme sa na zákaznícke riešenia elektrických pohonov, obnoviteľných zdrojov energie a špeciálnych zdrojov napätia, dodávané okrem Slovenska do Českej republiky, Nemecka, Poľska, rôznych krajín Afriky či Austrálie.

Veríme, že spolu budeme môcť prispieť k inováciám a vytváraniu revolučných riešení v oblasti elektroniky.

Chceme vytvoriť z nášho mesta, regiónu či krajiny lepšie miesto pre život spolu s ľuďmi a pre ľudí, ktorí majú potrebu a vášeň meniť, meniť energiu. Samozrejme hovoríme predovšetkým o elektrickej energii, jej výrobe, distribúcii, úschove, spotrebe a premene.

Veríme tomu, že sa oplatí slušne a otvorene komunikovať s našimi zamestnancami aby sme spoločne a rovnako mohli komunikovať s našimi obchodnými partnermi, pretože nám záleží na vzájomnej dôvere. Veríme tomu, že s našimi ľuďmi aj my dokážeme uchopiť špičkové technológie a vytvárať produkty, ktoré majú pečať našich 30 ročných skúseností.

Silný, vyrovnaný a relatívne malý tím odborníkov a nadšencov pre progresívne technológie, ktorý cieľavedome budujeme, si dokáže k technickému problému vytvoriť tesnú, vysokokvalifikovanú a kompetentnú väzbu, a sídli pod jednou strechou. Tým pádom sa vie efektívne a agilne venovať aj menším projektom a zmysluplne, rýchlo reagovať na požiadavky na podporu zákazníkov.

Nie na všetky technické problémy je možné kúpiť riešenie od veľkých medzinárodných producentov. Niektoré situácie si vyžadujú individuálny špecifický komplexný prístup a my sme tu preto, aby sme takéto riešenia našli a ponúkli. Vždy máme pritom na vedomí vysokú kvalitu, zmysluplnosť a efektivitu riešení.