Zvoľte si oblasť

Novinky

27.05.2019
Píše sa o nás..  V Liptovskom Mikuláši sa 19. februára 2019 konal 4. ročník energetickej konferencie Sustainable Energy Forum Slovakia, ktorá bola venovaná súčasným svetovým trendom v energetike – decentralizácii, akumulácii prebytočnej výroby alebo aj lokálnej výrobe, ktorá stále vyvoláva otázky, s cieľom vniesť viac svetla a pravdy do temných zákutí realizácií elektrární založených na OZE. VONSCH reprezentoval Ing. Kubaliak. O záujme a kvalite našich riešení svedčí aj priložený článok Pavla Šimona, uverejnený v magazíne PROENERGY 1/2019.
29.04.2019

Vyvinuli sme riešenie pre úložiská energie so striedačmi GSE CONTROL a Li-ion batériami BMZ Poland. Pozrite si datasheet.

04.06.2018


Na Táloch sa 26.9. 2018 stretneme s členmi Slovenského zväzu údržbárov, kde ponúkneme riešenia VONSCH pre zníženie nákladov na údržbu elektrických pohonov v priemyselných podnikoch formou preventívnych prehliadok a diaľkového dohľadu.

Ak Vás zaujali tieto, ale aj iné aktuálne témy, ktorým sa venujeme, prihláste sa na naše školenia, ktoré môžeme usporiadať u Vás v podniku, alebo u nás vo firme. Školenia sú ešte stále bezplatné. Tešíme sa na Vás.


05.01.2018
Zistite, prečo nám účastníci školení najčastejšie píšu : „Ďakujeme.... Vaše školenia sú úplne iné...“

Najnovšie témy: Využitie frekvenčných meničov a výkonovej elektroniky VONSCH z pohľadu úspor energie a Princíp činnosti frekvenčných meničov, vplyvy prevádzky výkonovej elektroniky na rozvodnú sieť a ich eliminácia pokračujú. Zaujali Vás témy? Vyplňte si prihlášku, nakoľko sa nám na predošlých úspešných školeniach osvedčila práca v malých skupinkách. Tešíme sa na stretnutie s Vami.
Ilustračné foto zo školenia

Všetky novinky

Zo života firmy

05.06.2018

15. až 17. mája 2018 sme predstavili naše riešenia na 1. celoštátnom stretnutí elektrotechnikov v Ledniciach na Južnej Morave:

venovali sme sa témam: Malé vodné elektrárne s typmi turbín - Archimedova špirála a vodný kolesový motor a FVE - od A po Z.

04.06.2018

18. apríla 2018 zaujala odbornú verejnosť naša prednáška na medzinárodnej konferencii o akumulácii energie a decentrálnej energetike SMART ENERGY FORUM Slovakia

- na tému "Slovenský výrobca riešení na trhu technológií novej energetiky - Fuel save systémy, striedače s úložiskom energie a FV striedače on-grid a off-grid.

07.11.2017

Dňa 3.10.2017 sa náš špecialista zúčastnil konferencie FlexThink, kde prednášal o možnostiach vzdialenej správy a telemetrie výrobkov VONSCH.

4.4.2016
Pozrite si video Ako jednoducho sa dá nastaviť frekvenčný menič UNIFREM 400.
VONSCH UNIFREM 400 Nie je sa čoho obávať...a prečítajte si k tomu článok Rozumiete si so svojimi meničmi frekvencie? , kde sa dozviete podstatne viac.
Všetky novinky

Napísali sme

Doba obnoviteľná podľa VONSCH
Elektrotechnika v praxi | 3-4/2019
Všetky články

Najnovšie referencie

Všetky referencie