Zvoľte si oblasť

Novinky

05.01.2018
Zistite, prečo nám účastníci školení najčastejšie píšu : „Ďakujeme.... Vaše školenia sú úplne iné...“

Najnovšie témy: Využitie frekvenčných meničov a výkonovej elektroniky VONSCH z pohľadu úspor energie a Princíp činnosti frekvenčných meničov, vplyvy prevádzky výkonovej elektroniky na rozvodnú sieť a ich eliminácia pokračujú. Zaujali Vás témy? Vyplňte si prihlášku, nakoľko sa nám na predošlých úspešných školeniach osvedčila práca v malých skupinkách. Tešíme sa na stretnutie s Vami.
Ilustračné foto zo školenia

19.12.2017

Pozrite si naše nové video o zákazníckych riešeniach výkonovej elektroniky.

10.10.2017

Prečítajte si nový VONSCH@magazín

Prihláste sa k odberu a buďte medzi prvými, ktorí sa dozvedia o našich nových výrobkoch, dostanú prednostne ponuky zaujímavých školení, info o trendoch a možnostiach výkonovej elektroniky. Párkrát do roka Vám poradíme, ako sa dajú riešiť problémy s ktorými sa stretávate, ako a kde môžu vzniknúť zaujímavé úspory. Viac v našom magazíne, ktorý nájdete aj na novej adrese magazin.vonsch.sk.

2.6.2016
Študenti a doktorandi TUKE testujú hybridné fotovoltické systémy v modernom laboratóriu navrhnutom a zhotovenom vo VONSCH.
V spolupráci s VSD sme navrhli a vyrobili zaujímavý exponát - Laboratórium VSD pre testovanie hybridných fotovoltických systémov pre Technickú univerzitu v Košiciach.
TUKE LAB 1
TUKE LAB 1
Všetky novinky

Zo života firmy

07.11.2017

Dňa 3.10.2017 sa náš špecialista zúčastnil konferencie FlexThink, kde prednášal o možnostiach vzdialenej správy a telemetrie výrobkov VONSCH.

4.4.2016
Pozrite si video Ako jednoducho sa dá nastaviť frekvenčný menič UNIFREM 400.
VONSCH UNIFREM 400 Nie je sa čoho obávať...a prečítajte si k tomu článok Rozumiete si so svojimi meničmi frekvencie? , kde sa dozviete podstatne viac.
17.08.2015
Dokončili sme prvú slovenskú MathWorks user story, popisujúcu vývoj našich fotovoltických produktov FOTO CONTROL 1f a FOTO CHARGER v prostredí MATLAB & Simulink. Viac na stránkach mathworks.com FOTO CONTROL inverters
18.12.2014
Pracovníci VONSCH mali prezentáciu na pôde Žilinskej Univerzity na akcii Real life experience in power engineering organizovanej pod hlavičkou Československej sekcie IEEE a programu Young Professionals.
Všetky novinky

Napísali sme

Všetky články

Najnovšie referencie


Fatal error: Call to undefined function wddx_deserialize() in /www/v/o/u32281/public_html/engine/indexengine.php on line 428