Zvoľte si oblasť

Novinky

07.04.2017
Zistite, prečo nám účastníci školení najčastejšie píšu : „Ďakujeme.... Vaše školenia sú úplne iné...“

Ďakujeme účastníkom jarných školení na témy: Využitie frekvenčných meničov a výkonovej elektroniky VONSCH z pohľadu úspor energie a Princíp činnosti frekvenčných meničov, vplyvy prevádzky výkonovej elektroniky na rozvodnú sieť a ich eliminácia. Kvôli vysokému pracovnému vyťaženiu plánujeme verejné odborné školenie až na jeseň, ale školenia pre podniky pokračujú. Zaujali Vás témy? Vyplňte si prihlášku, nakoľko sa nám na predošlých úspešných školeniach osvedčila práca v malých skupinkách. Tešíme sa na stretnutie s Vami.
Ilustračné foto zo školenia

19.10.2016
Spustili sme novú webovú formu VONSCH@magazínu. Prihláste sa k odberu a buďte medzi prvými, ktorí sa dozvedia o našich nových výrobkoch, dostanú prednostne ponuky zaujímavých školení, info o trendoch a možnostiach výkonovej elektroniky. Párkrát do roka Vám poradíme, ako sa dajú riešiť problémy s ktorými sa stretávate, ako a kde môžu vzniknúť zaujímavé úspory. Viac ale v našom magazíne, ktorý nájdete aj na novej adrese magazin.vonsch.sk.
2.6.2016
Študenti a doktorandi TUKE testujú hybridné fotovoltické systémy v modernom laboratóriu navrhnutom a zhotovenom vo VONSCH.
V spolupráci s VSD sme navrhli a vyrobili zaujímavý exponát - Laboratórium VSD pre testovanie hybridných fotovoltických systémov pre Technickú univerzitu v Košiciach.
TUKE LAB 1 ... Viac
Všetky novinky

Napísali sme

Dobré riešenia VONSCH nepoznajú hranice
Elektrotechnika v praxi | 3-4/2016
Všetky články

Najnovšie referencie

Všetky referencie

Zdieľaj túto stránku